Obchodní podmínky

Doprava 

  • platba předem převodem 
  • dobírka +35 Kč (lze jen u vizitek a velkoformátového tisku)
  • Přepravní společnosti InTime, ČP, GLS, DPD, UPS, PPL, (Vlastní doprava)

Výběr vhodné přepraví společnosti, vždy vybírá společnost ZEMAN ART, s.r.o., (provozovatel e-hopu Červený slon), z důvodů velikosti a hmotnosti jednotlivých balíků.

Doba dodání

U všech produktů je doba dodání uvedena. Doba dodání se může prodloužit kvůli problémům, které nelze ovlivnit, jako jsou technické problémy ve výrobě, či jen lidská chyba. Dále se dodání může opozdit také ze strany přepravní společnosti, která může mít problémy na své straně nebo dokonce zásilku ztratit. Za problémy způsobené přepravní společností, nemůžeme brát žádnou odpovědnost.

Kvalita výroby - tisk a ořez

Kvalita produktů se liší podle vybrané technologie. V polygrafii jsou odchylky v barevnosti v normě. Odchylky po ořezu spadu, mohou být až 3 mm, protože se tiskne na velkém archu který, když se potiskne tak zvlhne, následně zahřeje, když projíždí strojem tak se může roztáhnout až o 3 mm. Texty, loga a další prvky musí být aspoň 3 mm vevnitř od ořezu, aby se do nich kvůli odchylkám při výrobě neřízlo.

Platby

  • platba předem (převodem) na náš účet nebo dobírkou
  • platby kartou Visa, MasterCard a Maestro
  • na dobírku posíláme pouze vizitky, plachty a polepy do hodnoty zakázky 5000,- bez DPH

Ceny

Ceny na e-hopu jsou platné, ale v rámci rozsáhlého sortimentu se mohou upravit, a to i po provedené objednávce. Všechny změny u uskutečněné objednávky, musí před danovou výrobou schválit objednavatel, který je vždy obeznámený přes uvedený e-mail.

Návrhy

Automatická kontrola (zdarma) Vaše tisková data prochází naším automatickým kontrolním systémem, který kontroluje pouze rozměr tiskovin, po obdržení Vašich dat. Prosíme, berte v úvahu, že tento kontrolní systém nemůže rozpoznat všechny chyby. Premiová kontrola (kterou doporučujeme) provádí okamžitou expertní kontrolu včetně opravy drobných chyb pokud je to v rámci možností zaslaných výrobních dat.

Správný návrh pro tisk - ideálně tiskové PDF

Nejlépe využijte našeho grafika, nebo naší prémiovou kontrolu, na pozdější reklamace při nedodržení těchto podmínek nebude brán zřetel. Děkujeme za pochopení

Pakliže Vaše data obsahovala všechny tyto podmínky, a přesto se u výsledného produktu objevily chyby, prosíme Vás, abyste nám zaslaly fotku jednoho kusu a my Vám na základě této informace založíme stížnost u našeho reklamačního oddělení.

DŮLEŽITÉ

Vámi odeslaná objednávka je závazná až v případě, kdy ji zadáme do realizace. To nastává po dodání všech podkladů (fakturační a dodací adresy, specifikace produktu, potvrzení tiskových dat a popřípadě přijetí platby, je-li převodem nebo kartou předem). Objednavatel je povinný objednávku uhradit v plné výši. V případě nevyzvednutí a znovuzaslání platí objednavatel další dopravu (platba je v tomto případě převodem předem), a v případě úplného nevyzvednutí vám vzniká dluh v celkové výši objednávky. Dlužník (kupující, či objednavatel) dává tímto věřiteli (prodávajícímu) svůj souhlas ke shromažďování a zpracování jeho osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely splnění předmětu uzavírané smlouvy.

Polepové folie vyžadují odbornou instalaci. Za způsobené vady při neodborné manimulaci s výrobkem neneseme žádnou zodpovědnost.